Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

День Гідності та Свободи!

21 листопада 2023 о 15:19 | Руденко О. В. | немає коментарів

21 листопада, у День гідності й свободи, українців та весь демократичний світ закликають пов'язати жовту стрічку, щоб підтримати спротив на окупованих територіях.

21 листопада 2023 о 15:07 | Руденко О. В. | немає коментарів

У рамках осіннього тижня безпеки дорожнього руху, вчителька Коваленко Г.І. провела виховну годину з учнями 5 класу на тему "Безпека руху пішоходів". Захід проводився в ігровій формі. Діти досить старанно і уважно виконували всі завдання та показали свої знання із ПДР.

17 листопада 2023 о 14:51 | Руденко О. В. | немає коментарів

Всесвітній день доброти продовжується!

14 листопада 2023 о 14:41 | Руденко О. В. | немає коментарів

День української писемності та мови відзначається сьогодні 27 жовтня. Традиційно у день свята відбудеться радіодиктант національної єдності.

27 жовтня 2023 о 14:27 | Руденко О. В. | немає коментарів

Випускниця школи Наталія Торба (Таша Торба) презентувала власну книгу " Оммм. Дух ірпінського лісу "

27 жовтня 2023 о 13:34 | Руденко О. В. | немає коментарів

День Української писемності та мови

27 жовтня 2023 о 12:28 | Руденко О. В. | немає коментарів

Шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної Гри «Сокіл» («Джура»)

1 жовтня 2023 о 13:36 | Руденко О. В. | немає коментарів

Цікава руханка для вчителів та вихователів дитячого садочка, а також для батьків.

7 вересня 2022 о 13:11 | Дадацька О. М. | немає коментарів

16 лютого 2022 року указом Президента України Володимира Зеленського оголошено День єдності.
Цього дня учні, вчителі та працівники ОЗНЗ Новоолександрівського НВК долучилися до відзначення цїєї дати. На шкільному майданчику джури молодшої, середньої та старшої груп розгорнули Державний Прапор України. Всі решта розмістилися довкола, маючи предмети національної символіки. Директор школи Мотузка Н.Б. у вступному слові відмітила, що сьогодні на тлі зростання загрози війни, ми, українці, покажемо всьому світу нашу єдність і згуртованість у боротьбі за мир. Всі присутні виконали Гімн України, виголосивши "Слава Україні!"
Цим заходом наш заклад підтримує флешмоб "Єднаємо Україну".

16 лютого 2022 о 10:22 | Петрик Т. В. | немає коментарів

З метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи і практичних дій з охорони та збереження орнітофауни, розвитку гуманного ставлення до птахів, мотивації до їх охорони, Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» з 31 січня по 04 лютого 2022 року проводив обласний еко-челендж «Зроби годівничку – врятуй пташину» (в рамках обласного освітнього соціально-екологічного проекту «Екологічний кластер «EcoWorldKids»).
Учні 1 класу Кабанець Дар'я, Буймистер Ростислав, Семидочна Вікторія та Чалій Ангеліна взяли участь у обласному еко-челенджі, дотримуючись правил, а це: виготовити годівничку з ЕКОМАТЕРІАЛІВ власними руками та розмістити її у подвір’ї, парку, в лісі тощо. Фотоматеріали розмістили на сторінці Фейсбук нашогї школи, використавши хештег:
#ЗробиГодівничкуВрятуйПташину
#Еко_Lогічно
Той, хто любить і цінує природу, повинен постійно дбати про її збагачення, вміти зберігати і розумно використовувати її скарби!

Сьогодні - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.

Україна, яка пережила Голодомор, разом з усім світом розділяє біль і скорботу за жертвами Голокосту. Засвоїти уроки історії - обов' язок теперішніх і прийдешніх поколінь. Маємо не лише пам'ятати про безневинні жертви минулого, але й об'єднати зусилля, щоб не допустити повторення трагедій, подібних Голокосту. До відзначення цієї дати долучилися джури рою "Соколи" (старша вікова група) ОЗНЗ Новоолександрівського НВК, які створили символічне ДЕРЕВО ПАМ' ЯТІ "ГОЛОКОСТ - ВІЧНИЙ БІЛЬ ЛЮДСТВА" та задекорували його паперовими метеликами. Джури переглянули документальні відео-свідчення про події в роки Голокосту та вшанували хвилиною мовчання жертв нацистського терору, запаливши свічі пам' яті. Таке забуттю не підлягає!

Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої!».
У номінації «Образотворче мистецтво» перемогла учениця 6 класу Балаба Олександра, вихованка гуртка "Чарівна палітра", керівник гуртка Надія Дробот.