Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Дата: 27 січня 2021 о 13:39, Оновлено 5 листопада 2022 о 19:30

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Навчальні кабінети  забезпечені необхідною кількістю меблів: партами, стільцями, стінними шафами для навчально-методичної літератури, дидактичного та роздаткового матеріалів

Школа має у наявності 53 комп’ютери: 2 комп’ютерні класи (25 комп’ютерів), 5 ноутбуків, 9 комп’ютерів (управління, бібліотека),  2 мультимедійних проектори, 6 інтерактивних  дошок, 2 телевізори Комп’ютери обладнані сучасними програмами, використовуються у навчально-виховному процесі та в адміністративній діяльності. Школа має комп’ютерні програмні засоби навчання, які використовуються у навчальних кабінетах .

Також у наявності багатофункційні пристрої (принтер, сканер, копір) – 4, принтери – 2. Школа підключена до мережі Інтернет. У бібліотеці розміщено 5 ком’ютерів, які підключені до мережі Інернет

Усі вчителі школи володіють комп’ютером і мають можливість на них працювати. Активно використовується на уроках і виховних заходах мультимедійні пристрої.

Робота шкільної бібліотеки спрямована на допомогу педагогічному колективу в навчальному процесі. Школа забезпечена навчально-методичною літературою відповідно до вимог програм. Своєчасно і в повному обсязі здійснюється подання заявки на підручники. У шкільній бібліотеці у наявності книга бібліотечного фонду, на достатньому рівні ведуться: книга сумарного обліку бібліотечного фонду; реєстраційна картотека руху підручників; книга обліку підручників за класами; книга обліку книг, прийнятих від учнів замість загублених; книга обліку подарованих видань; книга обліку бібліографічних довідок; формуляри читачів. Приміщення бібліотеки відповідає санітарно-гігієнічним вимогам збереження фонду навчальних книг.

Школа нараховує 14 навчальних кабінетів, учні школи І ступеня навчаються у 4 кабінетах, а учні школи ІІ-ІІІ ступенів навчаються за кабінетною системою:

– 2 кабінети української мови та літератури;

– 1 кабінет зарубіжної літератури;

– 1 кабінет математики;

– 1 кабінет англійської мови;

– 1 кабінет історії;

– 1 кабінет географії;

– 1 кабінет біології;

– 1 кабінет фізики;

– 1 кабінет хімії;

– 2 кабінети інформатики;

– 1 кабінет музики;

– 1 кабінет учнівського самоврядування;

-1 кабінет образотворчого мистецтва;

-1 ресурсна кімната для інклюзивного навчання;    Для занять із фізичної культури в школі наявний спортивний комплекс, до складу якого входять:

· 1 спортивний  зал;

· футбольне поле із штучним покриттям;

· спортивний майданчик із гімнастичним обладнання;

. спортивний майданчик з силовими тренажерами.

Учні школи охоплені гарячим харчуванням: 1-4 класи – 100%. Шкільна їдальня має у своєму розпорядженні:

· обідню залу на 160 посадочних місць;

· кухню із духовою шафою, холодильниками, електроплитами, електросковородою, м’ясорубкою, , мармітами, водонагрівачем;

· встановлена фільтруюча система очистки води;

· підсобні приміщення;

· посуд у достатній кількості.

У школі є кабінет психолога та соціального педагога, кабінет логопеда, медичний кабінет,  актова зала, бібліотека, читальний зал, книгосховище.

Для учнів школи оснащено роздягальні в вестибюлях старшої та молодшої  школи. Кабінети молодшої школи частково обладнані індивідуальними шафами.

Проведення навчально-виховного процесу на належному рівні забезпечують усі приміщення школи. Обслуговуючим персоналом школи постійно підтримується належний санітарно-естетичний вигляд шляхом правильної експлуатації, проведення косметичних ремонтів та збереження шкільного майна.

У школі централізоване водопостачання, власна котельня на твердому паливі та каналізаційна система. Освітлення природне і штучне. Електромережа у робочому стані.

Приміщення школи та територія (1,7 га), на якій вона знаходиться, і зовні, і всередині мають привабливий естетичний вигляд

Стан шкільної і пришкільної території задовільний.

Класні кімнати, кабінети та зали тематично оформлені та  прикрашені зеленими кімнатними  рослинами.

Ефективне використання навчально-матеріальної бази школи допомагає забезпечувати виконання основних положень Державного стандарту базової і повної середньої освіти та виховання успішного громадянина України.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.