Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

ЗНО-2022

Дата: 26 січня 2021 о 18:59, Оновлено 27 січня 2022 о 13:46
Шановні здобувачі освіти 11-х класів!
З кожним днем наближається час здачі одного з найважливіших іспитів у вашому житті – ЗНО. Дистанційне навчання дало вам змогу знаходитися вдома і самостійно розподіляти свій час, мати цілодобовий доступ до різноманітних онлайн-сервісів. Чому б не використати цю перевагу для підготовки до ЗНО?
  • Ознайомтеся ще раз з самим форматом проведення тестування: його тривалість, особливості проведення, специфіка завдань та їх форма (тестова чи відкрита).
  • Користуйтеся тренувальними онлайн-сервісами, змагайтеся з друзями, відповідайте на завдання з секундоміром.
  • Проходьте тестові питання минулих років, учіться розраховувати час, уважно читати запитання.
  • Присвячуйте підготовці до тестів хоча б трохи часу кожен день.
  • Працюючи з вчителями – предметниками дистанційно, приділяйте більше уваги тим предметам, які ви обрали для тестування на ЗНО, не соромтеся зайвий раз звернутися до вчителя по допомогу, повірте, як ви так і педагоги зацікавлені в успішному складанні ЗНО.

А головне пам’ятайте, що шлях до успіху – це щоденна наполеглива праця, вміння не здаватися і віра у власні сили.
Пройдіть цією дорогою знань впевнено і результат обов’язково вас порадує!

Шановні батьки!!!!

Підтримаємо наших дітей в складний період підготовки та складання ЗНО – вони мають відчути, що ми вболіваємо за їхній успіх.
Не акцентуйте свою увагу на кількості балів, яку ваша дитина отримає під час ЗНО. Поясніть їй, що кількість балів не є показником її можливостей.
Не підвищуйте тривожність дитини напередодні ЗНО, бо це негативно позначиться на результатах тестування.
Зверніть увагу на харчування дитини. Подбайте, щоб вдома була поживна і різноманітна їжа, що забезпечить збалансований комплекс вітамінів.
Сформуйте в дитини спокійне ставлення до процедури тестування. Пам’ятайте, що Ви, батьки, найближчі й найдорожчі люди для дитини. Саме на Вас вона покладається, Вам довіряє, а тому саме від Вашої щоденної підтримки залежить її подальший успіх.
Шановні батьки! Бажаємо Вам невичерпної енергії та міцного здоров’я.

З повагою адміністрація школи.

Знайти детальну інформацію про ЗНО-2022 ви зможете за  посиланням .

1 лютого стартуватиме реєстрація для участі у ЗНО 2022 року. Та одинадцятикласники розпочали активну підготовку до важливих випробувань у їхньому житті – випускних і вступних іспитів – ще у вересні, а то й раніше, визначилися з переліком предметів, які обиратимуть під час тестування, зареєструвалися для участі в пробному ЗНО, підготували необхідні для реєстрації документи.

КИЇВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

Матеріали для підготовки до ЗНО Тести минулих років

Презентація щодо реєстрації та проведення ЗНО 2022 за посиланням

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.